Schorzenia znanych pisarzy

Dolegliwości zdrowotne nie zdają się być bolączką wyłącznie zwykłych ludzi. Dotyczą także artystów. Nie jest to żadną nowością, a w aktualnych czasach żaden człowiek się z tym nie ma potrzeby ukrywać i żaden człowiek nie jest przez własne choroby dyskryminowany. Zwykle raczej wywołuje on współczucie fanów. Często sławni artyści korzystają i używają własną popularność we właściwy sposób i wdają się w aranżowanie zbiórek darowizn ludziom o podobnych chorobach. Otwierają się cały czas nowe fundacje, a na portalach społecznościowych cały czas pojawiają się nowe ogłoszenia na temat zbiórek gotówki.

Gwiazda, która jest chora, może na przykład rozreklamować zbiórkę i zgromadzić pieniądze na leczenie biedniejszym w podobnej sytuacji fizycznej, w której ona jest. Ma również szansę na zwiększenie świadomości o konkretnej chorobie i sposobach radzenia sobie z nią. Ktoś, kto ma sukcesy w branży kreatywnej jest doskonałym idolem dla schorowanych, którzy bardzo często odczuwają potrzebę posiadania pomocy również psychicznej. Taka sławna persona, jaka mimo problemów zdrowotnych ma powodzenie, jest doskonałym dla nich wzorcem i udowadnia, że da się zwyciężyć albo po prostu cieszyć życiem z dolegliwościami, a dawanie za wygraną nie jest dobrym wyjściem. To inspirujące dla każdego z nas. Z chorobami czy bólem nie trzeba żyć. Najlepszym przykładem może być każda klinika leczenia bólu, bo w końcu placówki tego typu powstają po to, by pomagać zwykłym zjadaczom chleba.

Mnogość osób, prawdopodobnie więcej, aniżeli się spodziewamy, przykładowo cierpi na cukrzycę typu pierwszego albo drugiego. Gwiazdy obnoszą się z noszeniem glukometru, czy też z wstrzykiwaniem pod skórę lekarstw w centrum miasta. Sprawdzanie cukru przykładowo przed wywiadem także jest często publiczne. Da się czasami znaleźć informacje o gwiazdach hollywoodzkich, które wpadły w śpiączkę przez cukrzycę i po przebudzeniu świadomie rozpowiadają się na temat swojej choroby i technikach jej kontrolowania.

 

Relaxed lady receiving a massage in a spa

Drudzy chorują przykładowo na ciągłe dolegliwości. Gwiazdy coraz pewniej mówią na ten temat w rozmowach z dziennikarzami i jednocześnie w pewien sposób reklamują metody ich kurowania. Dużo ludzi spotyka się z podobnymi dolegliwościami, nie będąc nawet ich świadomym. Boli ich głowa, rwą stawy, łamie w kręgosłupie. W momencie, w którym chorują na to także artyści, piosenkarze, pisarze – nam jest lżej, gdyż wiemy, że to jest coś normalnego. Od gwiazd dowiadujemy się, że często branie setek pigułek to nie dobre rozwiązanie, że istnieją lepsze sposoby na walkę z bólem, takie jak rehabilitacja, masaże.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *