Pociągiem na polskie festiwale! Czyli letnie wydarzenia kulturalne, na które musisz się wybrać!

Bez wątpienia każdy z nas chociaż jeden raz poczuł smak letnich imprez, dzięki którym każde lato stawało się o niebo lepsze i fascynujące! Jako iż lato ruszyło z kopyta, pragniemy przedstawić Wam gdzie, z całą pewnością powinniście wypuścić się ze swoimi przyjaciółmi, jak także bliskimi. Każda cudowna przygoda musi zacząć się na dworcu kolejowym! Uważajcie jednak żeby nie przegapić pociagu – aby mieć gwarancję, że dojedziecie na konkretne wydarzenie kulturalne, koniecznie zerknijcie na sieciowy rozkład jazdy pociągów! Jeśli więc w Waszej głowie zrodzi się pytanie „Gdzie jest mój pociąg?”, jesteśmy pewni, że lista pociągów przyjdzie Wam z pomocą!

Radar pociągów znajdziesz na stronie przewoźnika KD: https://kolejedolnoslaskie.pl/radar-pociagow/ wygodny sposób na śledzenie pociągów na żywo.

Mówiąc o letnich eventach, nie można zapomnieć o jednej z najpopularniejszych imprez, a mianowicie o Open’er Festival! Ta niesamowita inicjatywa ma miejsce każdego roku w nad morzem i łączy na jednej przestrzeni tysiące ludzi z całej Polski i nie tylko! Należy zaznaczyć, że Open’er to miejsce, w którym każdy usłyszy swój preferowany gatunek muzyczny! Z uwagi na to, iż to nie gdzie indziej tylko tam zjawiają się najznamienitsze gwiazdy muzyczne z różnych krajów, sieć PKP uruchamia prosty dojazd z praktycznie wszystkich stacji w naszym kraju, m.in. z dworca PKP Legnica czy też z dworca PKP Wałbrzych Główny.

Bilety na pociąg kupisz wygodnie na stronie: https://kolejedolnoslaskie.pl/bilety-na-pociag/ < kup bilet na pociąg

Godziny przyjazdów i odjazdów pociągów wygodnie zweryfikujesz na rozkładzie jazdy: https://kolejedolnoslaskie.pl/rozklad-jazdy/

Koniecznym punktem na imprezowej liście wakacyjnej, koniecznie musi być Kraków – to dokładnie tam ma miejsce niezwykle popularny Kraków Live Festival. Organizatorzy eventu, podobnie jak w przypadku poprzedników, każdego roku dbają o to, aby każdy miłośnik muzyki mógł się znakomicie bawić – znajdziemy tam szeroka gama gatunków muzycznych, zaczynając od rocka, przez pop, aż po rap czy hip-hop!

Szczególnie renomowanym już koncertem jest impreza w Jarocinie. Rozczytując rozkład jazdy pociągów, bez wątpienia wyszukasz kurs na wspomniany festiwal! Wszelkie najpopularniejsze polskie gwiazdy sceny muzycznej w tym samym miejscu, na wspólnej scenie! Tak jak w kwestii wcześniej przywołanych koncertów, możesz zakupić zarówno karnet na jeden dzień, tak i kilkudniowy karnet!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *