Bezpieczeństwo w szkole jest najważniejsze!

Bezpieczeństwo w szkole to priorytetowa kwestia. Dlatego też kadra zarządzająca dodaje dużych starań, aby je zagwarantować. Podopieczni powinni czuć się nie tylko dobrze, ale też muszą być bezpieczni podczas obecności w placówce szkolnej. Tak samo wychowawcy i cała infrastruktura szkolna. Niepodważalnie jednym z ważniejszych czynników stanowiących o bezpieczeństwie są drzwi i mocne ich zamknięcia.

System jednego klucza – w jaki sposób to działa?
Sporo placówek szkolnych i innych jednostek edukacyjnych rezygnuje z tradycyjnego systemu zamkowego w drzwiach. W to miejsce wchodzi nowoczesny system master key. Dzięki temu rozwiązaniu zarządzanie drzwiami oraz bezpieczeństwo stoją rzeczywiście na bardzo dużym poziomie.
Zamki w systemie jednego klucza master key to gwarancja solidnego zabezpieczenia wielu miejsc. W tradycyjnych zamkach znajdują się dwa układy – jeden zapamiętuje kształty, a drugi rygluje. W systemie master key jest bardzo podobnie. Z tą jedyną różnicą, że zasilają go elementy zmienne, poprzez co za pomocą jednego klucza możemy otwierać różne pomieszczenia. Wkładki w systemie master key wyposażone są w dodatkowe części – plasterki masterkowskie. Wystarczy wybrać dopasowane długości nacięć, rozmiary plasterków i kołków, aby dany klucz otwierał konkretne miejsca.

Jak to przedstawia się w rzeczywistości?
Czym jest system master key w praktyce? Szkoła, w jakiej znajdują się zamki takiego rodzaju ma doskonały system administrowania kluczami. Pojedynczy pracownik może posiadać klucz główny MASTER do otwierania każdych z drzwi, natomiast inny pracownik może otworzyć już konkretne zamki. To bardzo duże udogodnienie na co dzień oraz zagwarantowanie znacznie większego bezpieczeństwa. Na wypadek zagrożenia, opuszczenie siedziby placówki zawsze będzie przebiegać szybko a przede wszystkim w bezpieczny sposób. System master key ułatwi też codzienną komunikację między pracownikami szkoły i zaprowadzi porządek.

Gdzie kupić zamki tego typu?
Jeśli nie znasz miejsca, gdzie kupisz zamki z systemem master key, sprawdź katalogi sklepów z podobnym asortymentem. Starczy jedynie wpisać w wyszukiwarkę frazę zawierającą temat poszukiwania i miejscowość, np. „zamki do drzwi Wrocław”. Warto kupować na stronie producenta albo w miejscu, jakie sprzedaje zamki master key, np. u dystrybutorów. Na stronie sklepu warto przeczytać informacje na temat systemu i zestawić kilka konkretnych produktów.
W większym ośrodku miejskim będziesz mieć swobodny dostęp do punktów, jakie mają w katalogu zamki z systemem master key. Sklep z zamkami do drzwi we Wrocławiu, Gdańsku, czy innym mieście to oczywistość. Jeśli jednak przebywasz w niewielkiej miejscowości, możesz swobodnie kupić produkt przez Internet. Cena zamka master key nie jest wysoka. Placówka edukacyjna z takowym zabezpieczeniem drzwi będzie jeszcze bardziej bezpieczna.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *